MACARENA 2™

Genel Bilgiler

MAC Teknolojisi, Metabolik Aktif Bileşikler’in gücünü kullanarak bitkinin performansını birçok etki şekli ile yardımcı olur.
Bitkinin tam potansiyelini ortaya çıkarmaya yardımcı olur. MACARENA2, belirli mRNA’ların ve proteinlerin üretimini arttırır. Bu proteinler, bitkide oluşabilecek stresin üstesinden gelmek için iç ve dış etkenlere karşı bitkiyi korur. MACARENA 2, tarla denemelerinde meyve ağırlığını, çapını ve meyvelerin kalitesini sürekli olarak iyileştirir.
İklim koşulları ile savaşır. MACARENA 2, yüksek ve düşük sıcaklıkların neden olduğu stresi azaltır.
Çiçeklenme, meyve oluşumu, meyve olgunlaşma dönemine, yoğun vejetatif büyümeye katkı sağlar.
En büyük verim kaybı olan bitki gelişiminin kritik aşamalarında ki besin maddesi eksiklikleri veya dengesizlikleri bertaraf eder.

Kullanım Şekli

Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Bitki besin elementi noksanlığı görüldüğünde yüksek dozdan uygulama yapılması tavsiye edilir. Bitki besin elementi noksanlığı görülmeye devam ediyorsa uygulamalara devam edilebilir. Uygulamanın dozu ve sayısı yapılacak olan yaprak ve toprak analizine göre belirlenir. Uygulanacak MACARENA® 2 miktarı ayrı bir kapta bir miktar suda karıştırılır. Daha sonra yarısına kadar su doldurulmuş uygulama aletinin içine dökülür ve geri kalan su karıştırılarak ilave edilir. Optimum emilim ve diğer ürünlerle uyumluluk için, karışımın pH’ını 5,5- 6,5 seviyelerine ayarlayınız. En iyi sonucu almak için akşam veya sabah erken saatlerde uygulayınız. 

Bitkiler

Ahududu
Arpa
Ayçiçeği
Baklagiller
Biber
Böğürtlen
Buğday
Çavdar
Çilek
Domates
Havuç
Hububat
Karpuz Vb.
Kavun
Kivi
Meyve Ağaçları
Mısır
Pamuk
Patates
Patlıcan
Pirinç
Salatalık
Sarımsak
Şeker Pancarı
Soğan
Turunçgiller
Üzüm Çekirdekli
Üzüm Çekirdeksiz
Yulaf

Aktif Madde

NPK’LI SIVI ORGANOMiNERAL GÜBRE

Ambalaj

1 L
Ürün Etiketi
Broşür
Whatsapp
Atabey Ziraat
Atabey Ziraat
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?