Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Atabey Ziraat faaliyetlerine 2019 yılında Konya’da başlamıştır. Etkin ve kaliteli tarım kimyasalları, gübreler ve tarımsal ürünlerin toptan pazarlanması alanında faaliyet gösteren firmamız sektörde yerini hızlı bir şekilde almıştır. Şirketin kuruluşu itibariyle kurumsal bir şirket olarak faaliyetlerini sürdürmekte ve daima güvenilir, dürüst ve hedefleri büyük olan, Türk çiftçisinin daima yanında olan bir şirkettir.

Şirketimiz sektörde uluslararası yere sahip güçlü firmaların ürünlerinin dağıtımını ve teknik desteğini
yurdumuzun dört bir yanındaki müşterilerine zamanında ulaştırmakta, uzman teknik kadrosuyla satış öncesi ve satış sonrası çalışmalarını güçlü bir şekilde yaparak Türk çiftçisinin daima yanında olmaktadır.

Şirketimiz Atabey Ziraat, Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ’Milli Ekonominin Temeli Tarımdır.’ ve ‘Vatanını çok seven, görevini en iyi yapandır.’ İlkelerini esas alarak, her zaman kaliteli, güvenilir ve sonuç odaklı ürünler ile çiftçimizin yanında olmaya devam edecektir.

Misyonumuz

Ulusal ve uluslararası düzeyde, ülkemiz tarımını ve çiftçilerimizi desteklemek adına çalışmalar yapmak, tarımda sürdürülebilirliğin devamına katkıda bulunmak, ürün kalitesini sağlama ve arttırma adına çalışmalar yapmak, tarım sektörünün refahı için her anlamda katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

Her geçen gün daha da gelişen tarımsal gelişmeleri ve teknolojiyi takip ederek, ülkemiz tarımına katkıda bulunmayı amaçlar. Bu anlamda ülkemizin hemen her bölgesinde çalıştığımız 500’ün üzerindeki iş ortağımızla ve sayıları on binleri aşan çiftçi dostlarımıza teknik destek hizmetleri vermekteyiz. Ülkemizin dört bir farklı noktasında, bölgelerindeki seçkin bayilerimiz, Pancar Ekicileri Kooperatifleri, Tarım Kredi Kooperatifleri, Özel Şeker Fabrikaları, Özel Tarım İşletmeleri olmak üzere resmi kurumlar ve özel sektördeki kurumlarla partnerlik ilişkimiz güçlü bir şekilde devam etmektedir.

Whatsapp
Atabey Ziraat
Atabey Ziraat
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?