UNİMURON 500 SC

UNİMURON 500 SC

Genel Bilgiler

UNİMURON 500 SC Fluometuron etken maddeli sistemik bir herbisittir. Ekimden sonra çıkış öncesi ve çıkış sonrası kullanalılabilen Unimuron 500 SC, yabancı otların kökleri ve yaprakları tarafından absorbe edilir ve yabancı otların fotosentez yapmasını engelleyerek etkili olur.” 

Kullanım Şekli

Unimuron 500 SC’nin Fluometuron aktif maddeli bir herbisitin aynı tarlaya birden fazla uygulanmaması gerekmektedir. Unimuron 500 SC dar ve geniş yapraklı yabancı otlara karşı sistemik bir herbisittir.
Pamukta çıkış öncesi; Urünün aktif hale gelmesi için uygulama nemli toprağa yapılmalı ve uygulamadan sonra yağış olması veya yağmurlama sulamanın yapılması gerekir. Bu yüzden Unimuron 500 SC uygulaması yapılacağı zaman mümkünse yağış zamanı takip edilmeli ya da uygulama yapıldıktan sonra 4 gün içerisinde 20-30 cm yağmurlama sulama yapılmalıdır.

Pamukta çıkış sonrası; etkili bir mücadele için pamuk bitkisinin 2-4 yapraklı, yabancı otların erken çıkış sonrası kotiledon ile 2-6 yapraklı döneminde uygulanması tavsiye edilir.

Bitkiler

Pamuk

Zararlılar Ve Hastalıklar

Kırmızı Köklü Tilkikuyruğu (Amaranthus retroflexus)Kısır Yabani Yulaf (Avena sterillis)
Köpek Üzümü (Solanum nigrum)
Semiz Otu (Portulaca oleracea)
Sirken (Kazayağı) (Chenopodium album)

Ambalaj

5 L
Ürün Etiketi
Broşür
18.03.2023
217
Whatsapp
Atabey Ziraat
Atabey Ziraat
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?